Webový prohlížeč

Pro práci s Informačním systémem Krizkom využívejte zásadně 32 bitovou verzi Internet Exploreru od verze 7 a výše. Uživatelé, kteří používají IE8 nebo vyšší musí mít zapnutou zpětnou kompatibilitu prohlížeče. Požadované nastavení prohlížeče je nezbytné pro bezchybnou funkčnost všech prvků webových stránek IS Krizkom. Návod k zapnutí zpětné kompatibility je připojen zde.

Dále doporučujeme zařadit IS Krizkom mezi důvěryhodné servery podle postupu, který je uveden v uživatelské dokumentaci v kapitole 1.4. Dokumentace je dostupná zde.

IS Krizkom je vytvořen jako webová aplikace. Prostředí, ve kterém je realizována prezentace dat na koncových stanicích je funkční pouze pro pracovní stanice s operačním systémem MS Windows XP SP2 a výše, které pro zobrazovaní dat využívají 32 bitovou verzi Internet Exploreru 7 a výše. Funkčnost IS Krizkom v 64 bitové verzi Internet Exploreru je omezená, v této verzi prohlížeče nelze editovat dokumenty. Další podporované prohlížeče a jejich omezení jsou uvedeny na této adrese.

http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc263526.aspx

Editace dokumentů (sestavy, rozhodnutí)

Uživatelé, kteří upravují dokumenty IS Krizkom musí mít pro správnou funkci nainstalovaný MS Office 2007 nebo vyšší 32 bitovou verzi MS Office.

Zdůrazňujeme pro uživatele na pracovních stanicích s 64 bitovým operačním systémem, že musí při editaci dokumentů využívat 32 bitovou verzi Internet Exploreru a 32 bitovou verzi MS Office.

Prohlížení dokumentů

K prohlížení dokumentů lze využít i MS Office 2003, k tomu je nutné mít nainstalovaný Compatibility Pack pro systém Office 2007. Popis vlastností je zde. Instalační balíček ke stažení je zde.